Zarządzanie projektami

Firma Per Aarsleff Polska na co dzień ma do czynienia z różnorodnymi wyzwaniami i zadaniami. Niektóre projekty wykonywane są w zaledwie kilka godzin, inne wymagają kilkuletniej pracy. Część z nich realizowana jest w Polsce, inne w ekstremalnych warunkach za granicą. Różnorodność wykonywanych zadań stawia przed naszą firmą i personelem duże wymagania.
 
Od ponad 17 lat specjalizujemy się w realizacji kompletnych projektów. Zawsze postępujemy zgodnie z ich założeniami i stosujemy całościowe podejście do problemu. Podczas realizacji projektu stosujemy wszystkie niezbędne środki. Myślenie perspektywiczne jest dla nas bardzo istotne i zawsze przyjmujemy pełną odpowiedzialność za realizację zleconego zadania.
 
Dla firmy Per Aarsleff Polska każdy nowy projekt jest wyzwaniem i układanką do rozwiązania. Oznacza to połączenie w jedną całość wielu mniejszych podprojektów. Coraz większa liczba naszych klientów preferuje sytuację, w której odpowiedzialność za projekt spoczywa w jednych rękach. Niektóre zlecenia realizujemy własnymi silami, przy innych korzystamy z pomocy władz, partnerów biznesowych oraz podwykonawców.
 
Niezależnie od tego, jaki rodzaj projektu realizujemy, pracę zaczynamy od przygotowania dokładnego planu renowacji opartego między innymi na inspekcji telewizyjnej uszkodzonego systemu przewodów. Dodatkowo zbieramy informacje od odpowiednich władz oraz partnerów biznesowych. To pozwala nam stworzyć solidną podstawę do wykonania projektu. Następnie przedstawiamy klientowi czytelny obraz naszych działań, dzięki czemu może on rozplanować wydatki związane z realizacją projektu.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Tel +48 22 651 69 72

e-mail: biuro@aarsleff.pl