Produkcja

Od roku 1993 firma Per Aarsleff Polska specjalizuje się w renowacji systemów przewodów w kategorii No-Dig. Projekty renowacyjne, niezależnie od zakresu wymaganych prac, są skomplikowanymi zadaniami. Często bywają realizowane w bardzo trudnych warunkach i w krótkich terminach. Nasze zakłady produkcyjne muszą więc działać sprawnie i elastycznie, ponieważ każdy projekt jest wyjątkowy.
 
Rozwój technologii w tej dziedzinie następuje bardzo szybko, dlatego też nasze zakłady produkcyjne są nieustannie modernizowane. Od wielu lat postępujemy według zasady mówiącej, że najwyższą jakość usług dla naszych klientów można osiągnąć tylko dzięki drobiazgowej kontroli produkcyjnej. W związku z tym Aarsleff CIPP Lining (utwardzane w przewodzie rękawy) oraz inne wyspecjalizowane produkty wytwarzane są w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Hasselager, w Danii.
 
 
Istotna cześć naszej produkcji odbywa się oczywiście w miejscach naprawy w zależności od konkretnego projektu. Przy renowacji w kategorii No-Dig korzystamy obecnie z licznych urządzeń skonstruowanych na zamówienie. Wiele z nich ma małe gabaryty i może być transportowana za pomocą ciężarówki lub dźwigu. Nasz wyspecjalizowany sprzęt stosowany jest na przykład do otwierania, poprzez studzienki włazowe, połączeń przykanalików z głównym przewodem.
 
Sprzęt do inspekcji telewizyjnej jest obecnie integralną częścią naszej produkcji, dlatego też opracowaliśmy najnowocześniejsze urządzenia obsługiwane przez wyszkolonych operatorów.
 
W produkcji zawsze stosujemy materiały najwyższej jakości i inwestujemy w rozwój wszystkich działów naszego zakładu produkcyjnego. Produkty wytwarzane są zarówno w fabryce, jak i w miejscach naprawy przewodów oraz testowane w naszym laboratorium.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Tel +48 22 651 69 72

e-mail: biuro@aarsleff.pl