Instalacje komunalne

Od roku 1993 firma Per Aarsleff Polska specjalizuje się w renowacji systemów przewodów w kategorii No-Dig. Rozwój technologii w tej dziedzinie jest bardzo szybki, nasze metody naprawcze i sposoby działania są cały czas rozwijane i udoskonalane. Opracowaliśmy na przykład Aarsleff CIPP Lining - metodę utwardzanego w przewodzie rękawa, skuteczne rozwiązanie renowacyjne w kategorii No-Dig dla wszystkich rodzajów przewodów oraz Aarsleff Hat Profile - kształtkę kapeluszową, najszczelniejsze kołnierzowe połączenie przykanalików stosowane w branży.
Wykonujemy skomplikowane projekty renowacyjne bez znaczących utrudnień dla otoczenia, w dzień i w nocy, niezależnie od tego czy prace prowadzone są na obszarach o dużym natężeniu ruchu, czy na terenach objętych ochroną środowiska.
Przy opracowywaniu nowych urządzeń i metod naprawczych oraz realizowaniu projektów renowacyjnych wykorzystujemy tylko materiały i sprzęt najwyższej jakości. W ten sposób gwarantujemy wysoką trwałość naszych rozwiązań z korzyścią dla gospodarki i środowiska.
Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy partnerskiej. Jej podstawowe zasady były przez nas stosowane i udoskonalane przez wiele lat. Mamy też doświadczenie w pracy na podstawie umów ramowych - zarówno typowych, jak i partnerskich - z lokalnymi władzami i firmami.
 
Otwarty dialog i bliskie relacje z naszymi klientami i partnerami biznesowymi są dla nas najwyższym priorytetem. Tylko w ten sposób możemy osiągać najlepsze rezultaty. Z doświadczenia wiemy, że bliska współpraca podczas realizacji projektu renowacyjnego często owocuje rozwojem całkowicie nowych produktów, metod działania i relacji biznesowych.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Tel +48 22 651 69 72

e-mail: biuro@aarsleff.pl