Na świecie

Per Aarsleff Polska jest częścią Aarsleff Pipe Technologies, firmy posiadającej ponad 25-letnie międzynarodowe doświadczenie w bezwykopowych naprawach systemów przewodów w kategorii No-Dig. Filie Aarsleff Pipe Technologies oraz jej partnerzy biznesowi znajdują się na całym świecie, a proponowane rozwiązania cieszą się rosnącą popularnością.
Liczne międzynarodowe projekty stawiają przed nami coraz to nowe i różnorodne wyzwania, zmuszając nas do kreatywnego myślenia. Istnieje ogromna różnica między renowacją przewodów w Columbo, stolicy Sri Lanki, i w Kopenhadze w Danii.
Bogate doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów zapewnia naszym pracownikom wiedzę i umiejętności przydatne również przy wykonywaniu zadań na poziomie lokalnym.
Inwestujemy w wymianę międzynarodowych doświadczeń, by po latach obserwować, jak wiele rozwiązań opracowanych w jednym kraju jest wykorzystywanych w innych krajach, czasami po zaadoptowaniu do lokalnych warunków.
W ciągu ostatnich kilku lat wykonaliśmy między innymi największy w historii Finlandii projekt renowacyjny w kategorii No-Dig. Naprawiliśmy też 300-metrowej długości odwrócony syfon pod dnem rzeki Moskwa oraz, w wyjątkowo trudnych warunkach, pionowe przewody o długości 12 metrów w zabytkowym budynku w Polsce.
Niezależnie od tego, gdzie realizowany jest projekt renowacyjny, naszą pracę zaczynamy od opracowania szczegółowego planu opartego na inspekcji telewizyjnej oraz informacjach uzyskanych od lokalnych władz i naszych partnerów biznesowych. Posiadając te dane, zapewniamy wysoką jakość naszych prac, identyczną zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Tel +48 22 651 69 72

e-mail: biuro@aarsleff.pl