Budownictwo użytkowe

Każdego roku firma Per Aarsleff Polska wykonuje coraz większą liczbę projektów renowacyjnych dla zleceniodawców państwowych i prywatnych.
Wykonując naprawy korzystamy z najnowszych i najbardziej wydajnych technologii z kategorii No-Dig. W wielu przypadkach są one opracowane przez naszych specjalistów, co oznacza, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty renowacyjne bez znaczących utrudnień dla otoczenia. To jeden z głównych powodów rosnącego popytu na nasze usługi zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Projekt renowacyjny realizowany jest zawsze w ścisłej współpracy z klientem. Naszą pracę zaczynamy od szczegółowej inspekcji telewizyjnej, która dokładnie określa stan systemu przewodów.
Nasi zleceniodawcy często rozwijają lub zmieniają swoje metody produkcyjne. Ma to znaczący wpływ na organizację naszej pracy i stosowane techniki naprawcze. Nasi pracownicy powinni mieć możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją w konkretnej firmie w celu wybrania optymalnej metody i określenia czasu wykonania renowacji. W wielu wypadkach najlepszą porą na wykonywanie prac naprawczych są godziny nocne, kiedy większość urządzeń produkcyjnych jest wyłączona.
W niektórych przypadkach, szczególnie w starszych obiektach komercyjnych, stosowane były bardzo skomplikowane systemy przewodów, co oznacza, że nasze prace muszą być wykonywane w bardzo trudnych dostępnych miejscach. Dlatego też stworzyliśmy wyspecjalizowane ekipy przygotowane do pracy w ekstremalnych warunkach.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Tel +48 22 651 69 72

e-mail: biuro@aarsleff.pl