Przykanaliki

Firma Per Aarsleff wykonuje każdego roku coraz więcej renowacji przykanalików odchodzących między innymi z bloków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, czy innych obiektów. Wzrastający popyt spowodowany jest kilkoma czynnikami. Nasze metody renowacji w kategorii No-Dig są szybkie, skuteczne i niedrogie w porównaniu z metodami tradycyjnymi, również w tych licznych przypadkach, gdy przykanaliki są w bardzo złym stanie.

Stosując najnowocześniejsze technologie w branży jesteśmy w stanie realizować nawet bardzo skomplikowane projekty renowacyjne przykanalików bez wykonywania wykopów. Minimalizuje to utrudnienia w ruchu ulicznym oraz dla mieszkańców i firm. Ponadto nasze metody renowacji przykanalików wymagają bardzo mało miejsca. Renowacja przykanalików jest często przeprowadzana od jednej studzienki włazowej do innej, ale jej punkty początkowe i końcowe mogą się również znajdować na przykład w wykopach, czy innych kanałach

W wielu przypadkach renowacja przykanalików przeprowadzana jest w ramach dużych projektów renowacyjnych dotyczących wielu przewodów. Coraz częściej jednak realizujemy projekty renowacyjne związane tylko z przykanalikami. W przypadku renowacji przykanalików koncentrujemy się zawsze na połączeniu przewodu głównego z przykanalikiem, ponieważ pojawiające się w tych miejscach nieszczelności powodują z czasem zniszczenie systemów przewodów.

 

Posiadamy rozległe doświadczenie we współpracy zarówno z publicznymi, jak i z prywatnymi właścicielami przewodów podziemnych. Wkładamy dużo wysiłku w stworzenie atmosfery konstruktywnego dialogu pomiędzy stronami zaangażowanymi w projekt renowacyjny. Dotyczy to również jego wstępnych etapów, na których aspekty finansowe, metody oraz zakres prac muszą być ujęte w planie renowacji każdego projektu niezależnie od jego skali.

 

 


Kontakt

Per Aarsleff Polska Sp. z o.o.
+48 22 651 69 72
mailto:biuro@aarsleff.pl