Wentylacja i ciągi kominowe

Kanały i kominy wentylacyjne w wielu budynkach mogą stwarzać szczególne problemy. Wiele z nich jest nieszczelnych, często są zabudowane i dlatego też dostęp do nich jest bardzo utrudniony. Nieszczelne kanały i kominy wentylacyjne są źródłem nieprzyjemnego zapachu i złej jakości powietrza, co jest bardzo uciążliwe dla mieszkańców i użytkowników budynku.

Stosując najnowocześniejsze metody renowacji od wewnątrz systemów przewodów w budynkach firma Per Aarsleff jest w stanie dokonać naprawy prawie każdego typu zniszczonego i nieszczelnego kanału lub komina wentylacyjnego. Zastosowanie naszych metod w większości przypadków oznacza na przykład uniknięcie konieczności wyburzania ścian. W porównaniu z tradycyjnymi metodami renowacji skutkuje to znacznymi oszczędnościami finansowymi. Dzięki temu możemy realizować nawet bardzo duże projekty renowacyjne bez znaczących utrudnień dla mieszkańców i użytkowników budynku.

Pracownicy firmy wykonują renowacje kanałów i kominów wentylacyjnych o przekrojach kołowych, kwadratowych i prostokątnych nawet w miejscach o bardzo utrudnionym dostępie. Podczas naprawy potrzebujemy tylko dostępu do dwóch punktów, początkowego i końcowego.

W wielu budynkach, zwłaszcza mieszkalnych, kominy nie są już wykorzystywane. W takich przypadkach często możemy przerobić je na szczelne i wytrzymałe kanały wentylacyjne. 


Kontakt

Per Aarsleff Polska Sp. z o.o.
+48 22 651 69 72
mailto:biuro@aarsleff.pl